Szkoła dla rodziców

Rodzice pełnią niezwykle ważną rolę w życiu ich potomstwa. To dzięki nim dziecko może się rozwijać, przejmować wzory zachowań i wartości. Ich zadaniem jest zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz stabilności społecznej, emocjonalnej, psychicznej i materialnej.19 kwietnia br. kolejna grupa Rodziców z naszego przedszkola ukończyła cykl 10 warsztatów umiejętności wychowawczych "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców". Przez 10 tygodni kształtowali swoje umiejętności w zakresie m.in. komunikacji, rozumienia uczuć, stawiania granic, zachęcania do samodzielności i współpracy, radzenia sobie z zachowaniami problemowymi.Ze spotkania na spotkanie zwiększali kompetencje rodzicielskie chcąc być jeszcze lepszym Rodzicem! Wszystkim bardzo gratulujemy!

OPINIE UCZESTNIKÓW

*Ten kurs był bardzo ciekawym doświadczeniem, który na wiele kwestii otworzył mi oczy - dziękuję,  że mogłam wziąć w nim udział. Atmosfera była cudowna - czułam sie zrozumiana i spokojna. Wiem, że będę pracować nad sobą i moją relacją z córką.

*Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i ogrom przekazanej wiedzy. Jeśli kiedyś ruszą warsztaty z drugiej części na temat rodzeństwa to jestem chętna.

Data dodania: 2023-04-28 13:47:47
Data edycji: 2023-04-28 13:51:04