Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Pozytywna Dyscyplina - szkolenie kadry

„Każdego ranka świat jest kartką białego papieru i czeka na dzieci, przyciągnięte jego jasnością, aby zaimpregnować je swoimi kolorami.” Fabrizio Caramagna 

 

31.06 - wszyscy zaczęli wakacje, a kadra "Czwóreczki" wykorzystuje ten czas na dwu dniowe szkolenie "Pozytywnej Dyscypliny" pod okiem Justyna Brzozak. Chcemy być coraz lepsi dla WAS. 

 

Spędziliśmy z Justyną dwa dni rozkładając relacje z dziećmi na czynniki pierwsze, ucząc się je mądrze budować na fundamentach zaufania i szacunku. 

Justyna to świetny pedagog, rewelacyjna mentorka, mądra kobieta, która swoją pozytywną energią i dobrym nastawieniem zaraża każdego. Szkolenia przez nią prowadzone to ogromna dawka, wiedzy, gotowych narzędzi i technik do pracy z dzieckiem, autorefleksji - krótko mówiąc - sama przyjemność. 

Nasza kadra korzystając ze szkolenia wzbogaciła swój warsztat nauczycielski, ale także w wielu przypadkach rodzicielski. Trzeba również dodać, że szkolenie można traktować bardzo elastycznie ponieważ wiele gotowych rozwiązań i pomysłów można śmiało stosować w relacjach dorosły - dorosły.

Justyna prowadzi również cykl szkoleń dla rodziców, do których bardzo zachęcamy  ---> webinary, kursy, konsultacje indywidualne

Poniżej mała relacja z Naszego szkolenia. 

filmik 1 , filmik 2 , FB 

 

 

Data dodania: 2023-07-12 08:09:04
Data edycji: 2023-07-12 08:20:30
Ilość wyświetleń: 467

„Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, dowiedziałem się w przedszkolu”

Robert Fulghum

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej