Czcionka:

Kontrast:

PILNE! POMOC UKRAINIE

Drodzy Państwo,

Cała społeczność Publicznego Przedszkola „Czwóreczka” bardzo zaangażowała się w pomoc w związku z trwającą woją na terytorium Ukrainy.

Sprawa jest PILNA!!! Rodzice z Naszego przedszkola, obywatele Ukrainy wybierają się na granicę pomóc swoim rodakom. Mamy do zapakowania 3,5 tonowego busa!! Podejmujemy to wyzwanie z Wami!

Wiemy, że możemy na Was liczyć!

Zbiórka trwa, aż zapełnimy busa! Najlepiej, żeby to było jak najszybciej. Prosimy - dawajcie znać rodzinie, znajomym, każdy gest się liczy  – punkty zbiórki są na obu wejściach do przedszkola.

Poniżej aktualizujemy zapotrzebowanie.

Na ten moment najważniejsze potrzeby, o które prosimy z całego ️:

-leki: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwbiegunkowe, środki do dezynfekcji ran, bandaże, plastry, strzykawki, igły, krople łagodzące do oczu, preparaty na oparzenia - LEKI ZOSTAWIAJ ZAWSZE TYLKO U NAUCZYCIELI LUB W BIURZE.

- żywność dla dzieci: musy owocowe w saszetkach, mleko modyfikowane, kaszki, gotowe Dania w plastikowych pojemnikach(dostępne w rossmanie)

- żywność długoterminowa i nadająca się do szybkiego spożycia: gorące kubki, gotowe dania z ryżem i makaronem na plastikowych tackach(dostępne np. W rossmanie), gotowe Dania w woreczkach typu „kaszotto”, puszki rybne, mięsne itp., batony, batony energetyczne

-zapalniczki, powerbanki, latarki, latarki czołowe(dostępne w sklepie chińskim max), przedłużacze

-podstawowe środki czystości: mydło, szampon, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, artykuły do higieny intymnej