Festyn Rodzinny 2023

25 maja Nasze Przedszkolaki przygotowały specjalne występy dla swoich rodzin, a później udały się na wspólna zabawę

na festynie.  Były bańki mydlane, dmuchańce, wóz strażacki, pyszne smakołyki, dyskoteka i gwóźdź programu "TAJEMNJCZY OGRÓD CZWÓRECZKI" (wystawa prac konkursowych zainscenizowana w formie ogrodu),  w którym czekało mnóstwo atrakcji interaktywnych i sensorycznych  wrażeń.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli i obsługi, która do tego jednego dnia przygotowywała dzieci i teren przedszkola przez kilka tygodni.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom za wpłaty na radę rodziców - dzięki nim człownkowie Rady Rodziców urozmaicili festyn m.in. o wymarzone przez dzieci dmuchańce.

Data dodania: 2023-07-11 10:59:14
Data edycji: 2023-07-11 12:04:43