O nas

• Publiczne Przedszkole Czwóreczka to nowoczesna placówka mieszcząca się w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Kasprowicza 25.
  • Aby uzyskać efekt zintegrowanego i wszechstronnego rozwoju, podążamy za dzieckiem, uwzględniając jego talenty, zainteresowania i potrzeby.
  • Publiczne Przedszkole Czwóreczka jest nastawione na realizowanie nowoczesnych nurtów dydaktycznych, a zatrudniona kadra wyróżnia się wysoką jakością pracy, odpowiedzialnością, chęcią samodoskonalenia i codzienną refleksją nad efektami wspólnej pracy.
  • Tworzymy zespół wzajemnie korzystający ze swoich kompetencji, stale prowadzący obserwację postępów dzieci oraz wspomagający rodziców w sprawach dotyczących problemów wychowawczych i rozwojowych ich pociech.
  • Niezmiernie ważna jest dla nas współpraca z rodzicami.
Data dodania: 2017-01-12 21:25:25
Data edycji: 2020-07-02 10:50:29