Pomoc dla Mamy Zosi podziękowanie za Słodki kiermasz

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” Flora Edwards

Drodzy Państwo, 
Pragniemy podziękować Wszystkim Państwu, Radzie Rodziców, Nauczycielom, Przedszkolakom oraz Każdemu z osobna, kto odwiedził Nasze Przedszkole podczas kiermaszu słodkości i wziął udział w zbiórce przeznaczonej na wsparcie leczenia Pani Patrycji. I chociaż to banalne to pamiętajmy -  „dobro powraca”. 

To właśnie dzięki Państwa zaangażowaniu jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.
Łączna kwota zebrana na kiermaszu to 8073,38 zł., z czego jesteśmy ogromnie dumni. Zebrane pieniądze pomogą w wybudzeniu, odzyskaniu świadomości i rehabilitacji mamy Naszej Zosi. 

Informacja od Rodziny Pani Patrycji:
Patrycja od kilku dni rusza rękami i nogami. Już w najbliższym czasie będzie miała wyjmowaną rurkę tracheotomijną i będzie już powoli karmiona łyżeczką. W kolejnym tygodniu być może będzie już odłączona od Peg-a. Patrycja jest codziennie aktywnie rehabilitowana: pionizacja, rehabilitacja tkanek głębokich, hydroterapia, autorskie masaże Profesora Talara, kabiny hiperbaryczne, neurologopeda oraz zabiegi fizykalne. Lekarz daje nam nadzieje, że w maju zacznie już mówić i chodzić. Dziękujemy za wsparcie bo dzięki Wam jest w najlepszej klinice - Trzymajcie kciuki!