Pomoc dla Mamy Zosi - Kiermasz Świąteczny

 

Kochani Rodzice!!!

Zwracamy się z prośbą o POMOC na rzecz jednej z mam dziecka z naszego przedszkolaka. W wyniku nieszczęśliwego wypadku któremu uległa w lutym tego roku wymaga specjalistycznej opieki medycznej w ośrodku rehabilitacyjnym. Koszty miesięcznej rehabilitacji w drodze do zdrowia to 15.000 do 20.000 tysięcy miesięcznie.

W dniu 28.03.2018r. od godz. 7.00 - 9.00 i 14.00 - 17.00 (lub do wyczerpania zapasów) organizujemy kiermasz świąteczny, na którym zostaną oferowane prace i dekoracje naszych przedszkolaków. Szczytny cel kiermaszu może spowodować, że nie uda się tak jak do tej pory w tradycji przedszkola otrzymać darmowej dekoracji wielkanocnej, gdyż jak najwięcej wytworów przeznaczymy na kiermasz. Nawet symboliczna wpłata będzie bardzo ważna, prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym zakresie.

Publiczne Przedszkole "Czwóreczka" w Pruszczu Gdańskim organizuje również słodki kiermasz (na ten sam cel), który odbędzie się w dniu 12.04.2018r. od godz. 6.00 - 17.00 (lub do wyczerpania zapasów). Na kiermaszu będzie można zakupić porcję domowego ciasta, które specjalnie na tę okazję upiecze "czwóreczkowy personel". Chętnych do upieczenia słodkości rodziców prosimy do zgłaszania się u nauczycieli w grupach lub mailowo do przedszkola.

Zebrana podczas kiermaszu kwota w całości będzie przekazana na leczenie Pani Patrycji, mamy Zosi.

https://www.kawalek-nieba.pl/patrycja-jung/

Dyrektor Publicznego Przedszkola "Czwóreczka"

Justyna Januszewska

Wicedyrektor

Lucyna Wysmyk