Mikołajki 2021

W tym  roku kwarantanny ponad połowy przedszkola trochę przesunęły w czasie ten wyjątkowy dzień, ale nie pozwoliliśmy, żeby zabrały nam magię.

Serdeczne podziękowania dla całej kadry przedszkola za wprowadzenie magii mikołajkowego dnia. Podziękowania kieruję również w stronę Rady Rodziców za zakup części prezentu Mikołajkowego w postaci gry oraz w stronę Elfów, które pomogły Mikołajowi  odnaleźć drogę do Naszego przedszkola. Mikołaju dzieci bardzo dziękują, że byłeś! Wspólnymi siłami udało nam się wyczarować wielkie uśmiechy na buziach dzieci.

Dziękujemy rodzicom "Liskowym"w imieniu dzieci przebywających dłużej niż pozostali na kwarantannie -  za zoragnizowanie dodatkowego dnia z Mikołajem :)

P.O dyrektora Blok Aleksandra

Data dodania: 2021-12-17 14:12:28